Preskočiť na obsah

Košík

Váš košík je prázdny

Adidas Samba

CERTIFIKOVANE NOVÉ A AUTENTICKÉ
Certifikovane nové a autentické

Zoradiť podľa

Filtre

Teniska Adidas Samba OG Sporty & Rich Cream Blue (IE7096) z koža béžový, biely a modrý — pohľad z vonkajšej strany.
Teniska Adidas Samba OG Maha Half Green (IE0967) z koža zelený, strieborný a biely — pohľad z vonkajšej strany.
adidas
Samba OG
"Maha Half Green"
Teniska Adidas Samba OG Halo Silver (IE9164) z koža strieborný, čierny a hnedý — pohľad z vonkajšej strany.
adidas
Samba OG
"Halo Silver"
Teniska Adidas Samba JP Cloud White Black Gum (JQ9055) z koža biely, čierny a hnedý — pohľad z vonkajšej strany.
Teniska Adidas Samba Decon Pantone Silver Metallic (IH5384) z koža strieborný — pohľad z vonkajšej strany.
Teniska Adidas Samba Leather Cloud White Lucid Blue (IG2339) z koža biely, modrý a hnedý — pohľad z vonkajšej strany.
Teniska Adidas Samba ADV Preloved Ink (JH8803) z koža zlatý — pohľad z vonkajšej strany.
adidas
Samba ADV
"Preloved Ink"
Teniska Adidas Samba OG Base Green (IE9163) z koža zelený, čierny a hnedý — pohľad z vonkajšej strany.
adidas
Samba OG
"Base Green"
Teniska Adidas Samba OG Sand Strata (JI2729) z koža béžový — pohľad z vonkajšej strany.
adidas
Samba OG
"Sand Strata"
Teniska Adidas Samba OG Silver Metallic Black Gum (JI4218) z koža strieborný, čierny a hnedý — pohľad z vonkajšej strany.
Teniska Adidas Samba ADV Kader Sylla Brown Gum (IF9235) z koža čierny a hnedý — pohľad z vonkajšej strany.
Teniska Adidas Samba OG Made in Italy Vachetta Tan (IE9121) z koža biely, hnedý a béžový — pohľad z vonkajšej strany.
Teniska Adidas Samba OG Rose Tone (JI2013) z koža biely, ružový a zelený — pohľad z vonkajšej strany.
adidas
Samba OG
"Rose Tone"
Teniska Adidas Samba OG Black Off White Gold (JR8165) z koža čierny, biely a zlatý — pohľad z vonkajšej strany.
Teniska Adidas Samba OG Burgundy Gum (JH8700) z koža hnedý — pohľad z vonkajšej strany.
adidas
Samba OG
"Burgundy Gum"
Teniska Adidas Samba OG Clear Granite Cordura (JI3212) z koža sivý a čierny — pohľad z vonkajšej strany.
Teniska Adidas Samba OG Grey Bliss Orange (HP7905) z koža sivý, biely a oranžový — pohľad z vonkajšej strany.
adidas
Samba OG
"Grey Bliss Orange"
Teniska Adidas Samba OG Hazy Green (IH2752) z koža biely a zelený — pohľad z vonkajšej strany.
adidas
Samba OG
"Hazy Green"
Teniska Adidas Samba OG Cloud White Preloved Ink (JH5688) z koža biely a sivý — pohľad z vonkajšej strany.
Teniska Adidas Samba OG Italy (IG1826) z koža biely, zelený a červený — pohľad z vonkajšej strany.
adidas
Samba OG
"Italy"
Teniska Adidas Samba OG Grey Five Core Black (IH9993) z koža sivý a čierny — pohľad z vonkajšej strany.
Teniska Adidas Samba OG Off White Wonder Alumina (JR8166) z koža biely — pohľad z vonkajšej strany.
Teniska Adidas Samba OG Made in Italy Black Croc (IE9120) z koža biely, červený a čierny — pohľad z vonkajšej strany.
Teniska Adidas Samba OG Silver Green Chalk White (JI1866) z koža strieborný, zelený a biely — pohľad z vonkajšej strany.
Teniska Adidas Samba OG White Collegiate Green Gum (JI2724) z koža biely, zelený a sivý — pohľad z vonkajšej strany.
Teniska Adidas Samba OG Off White Alluminum (ID1448) z koža biely a sivý — pohľad z vonkajšej strany.
Teniska Adidas Samba OG Cloud White Clear Orange Semi Coral (JH5687) z koža biely, oranžový a ružový — pohľad z vonkajšej strany.
Teniska Adidas Samba OG Cream White Wonder Silver (JH7299) z koža béžový, biely a strieborný — pohľad z vonkajšej strany.
Teniska Adidas Samba OG Core Black Cloud White Gum (JS3832) z koža čierny, biely a hnedý — pohľad z vonkajšej strany.
Teniska Adidas Samba Indoor Cloud White Core Black Vivid Red (IH6001) z koža biely, čierny a červený — pohľad z vonkajšej strany.
Teniska Adidas Samba OG Core Black Crystal Sand (IH5371) z koža čierny a béžový — pohľad z vonkajšej strany.
Teniska Adidas Samba ADV Charlotte FC Black Sheep (JH9594) z koža čierny, biely a modrý — pohľad z vonkajšej strany.
Teniska Adidas Samba OG Wonder Gold Metallic (IG1964) z koža biely a zlatý — pohľad z vonkajšej strany.
Teniska Adidas Samba OG White Grey (JS2763) z koža biely a sivý — pohľad z vonkajšej strany.
adidas
Samba OG
"White Grey"
Teniska Adidas Samba OG White Better Scarlet Shadow Red (JI3201) z koža biely a červený — pohľad z vonkajšej strany.
Teniska Adidas Samba OG Mineral Green Crystal Sand (IG1986) z koža zelený a béžový — pohľad z vonkajšej strany.
Teniska Adidas Samba OG Cloud White Brown Desert (JH8796) z koža biely, hnedý a sivý — pohľad z vonkajšej strany.
Teniska Adidas Samba OG White Better Scarlet (IG1025) z koža biely a červený — pohľad z vonkajšej strany.
Teniska Adidas Samba OG Black White Gum (IG9031) z koža biely, čierny a sivý — pohľad z vonkajšej strany.
adidas
Samba OG
"Black White Gum"
Teniska Adidas Samba Jane Black White Gum (JQ6445) z koža čierny, biely a hnedý — pohľad z vonkajšej strany.
adidas
Samba Jane
"Black White Gum"
Teniska Adidas Samba Magic Beige (IG7600) z koža béžový — pohľad z vonkajšej strany.
adidas
Samba
"Magic Beige"
Čižma UGG Neumel Boot Samba Red (3236-SBR) z koža červený — pohľad z vonkajšej strany.
UGG
Neumel Boot
"Samba Red"
Teniska Adidas Samba OG Preloved Ruby Cream White (JI3216) z koža béžový, biely a hnedý — pohľad z vonkajšej strany.
Teniska Adidas Samba OG Core Black Preloved Brown (IE9123) z koža čierny a hnedý — pohľad z vonkajšej strany.
Teniska Adidas Samba OG Grey Two Grey (JI3207) z koža sivý — pohľad z vonkajšej strany.
adidas
Samba OG
"Grey Two Grey"
Teniska Adidas Samba Pharrell Humanrace Charcoal (IE7291) z koža sivý — pohľad z vonkajšej strany.
Teniska Adidas Samba Bold Gold (IG7601) z koža zlatý — pohľad z vonkajšej strany.
adidas
Samba
"Bold Gold"
Teniska Adidas Samba Light Blue Floral Core Black (IF4397) z koža čierny, biely a hnedý — pohľad z vonkajšej strany.

NAPOSLEDY ZOBRAZENÉ